logo-mini

تابلو راهنمای دیواری

تابلو راهنمای دیواری

تابلو راهنمای دیواری چیست ؟ در طراحی داخلی ساختمان ها تابلو و نشان های فلزی راهنما طراحی داخلی یک سازه یا ساختمان نیازمند المان ها و مصادیق مختلفی است که با الهام از طبیعت نتیجه می گیرد. طراحی داخلی سازه ها، ساختمان ها بر اساس نشانه ها و تابلو های دیواری جهت یابی می شوند. دراماکن عمومی تابلو های فلزی داخلی معمولا از دو نوع استیل خشدار و براق ساخته می شوند که برای مکان های مختلف کاربردی جداگانه دارند طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می باشد تبدیل آن به تنظیمات موثر برای طیف وسیعی از فعالیت های انسانی است و طراح داخلی کسی است که آنها را انجام دهد. طراحی داخلی حرفه ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط بازیرگروه ها و مدیریت و اجرای طرح است که به صورت کلی هنر چیدمان و انتخاب متریال مناسب برای یک فضای داخلی را شامل می شود

نقش نشانه ها و تابلو های راهنمای عمومی در سازه ها بسیار برجسته است اینکه ما فقط یک نشانه یا تابلو داشته باشیم مهم نیست، این مفهوم که نرخ ارزیابی، انطباق پذیری در جایی که ما هستیم چگونه با ما ارتباط برقرار می کند ، اهمیت دارد. “آرتک ساین” معتقد است یک زیبایی نهفته در سادگی طراحی مستتر است بصورتی که خود را در زمانی مشخص نمایان می سازد بصورتی که در هر زاویه از نور شما می توانید نت خاصی را در گوش خود تداعی کنید. این همان آهنگ طراحی ارگونومیک است که ما را در ارتباط با پیرامون قرار می دهد
نشان های راهنما نقش کلیدی در راهنمایی مکان ها را دارند خصوصا در سازه ها بزرگ و با طراحی تو در تو کارایی خود را نشان می دهند. علاوه بر این یک نشان یا تابلو پیامی را منتقل می کند،این پیام می تواند با یک طراحی درست و استاندارد به شکل صحیح پیام را انتقال دهد و با هارمونی که ایجاد می کند محیط را زیبا سازد و با توجه به خصوصیات متریال فلزات استیل همچنین استاندارد مربوط به جلوه ها ، انعکاس ،اندازه و جایگیری می توانید بهترین گزینه و طراحی را برای تابلو های استیل در طراحی داخلی داشته باشید

نمونه هایی از تابلو راهنمای دیواری ساخته شده توسط چاپیران

تابلو لوگو تبلیغاتی دیواری

لازمه ی هر شرکت ، ارگان ، ساختمان ، مرکز خرید ، مطب و کارخانه جهت شناساندن و معرفی هویت و برند و نام و خود به مراجعین استفاده و بهره گیری از تابلو راهنمای دیواری  پلکسی گلاس فضای داخل می باشد.

این دسته از تابلوها برای فضاهای داخل و سر بسته پیشنهاد می شود. برخورداری از نمایش و تبلیغ هویت و تلفیقی از ورق های گوناگون از ویژگی های این محصول است.

به طور کلی تابلو پلکسی دیواری فضای داخل از ۲ الی ۵ لایه ی متفاوت رنگی و متریال گوناگون که با یکدیگر ترکیب بندی می شوند ساخته می شوند. زمینه ی کار عمدتاً از ورق های پلکسی گلاس با رنگبندی های گوناگون است و با ضخامتی بین ۴ الی ۸ میلیمتر بسته به نوع ابعاد کار می باشد. لوگو، نام و متن مورد نظر نیز می تواند توسط ورق های پلی کربنات که در بازار به مولتی استایل معروف هستند، با ترکیب پلگسی گلاس باشد. مولتی استایل ها معمولاً به عنوان شبه فلز مورد استفاده قرار می گیرند و بهترین جایگزین برای استیل با رنگ های نقره ای، طلایی و مسی رنگ می باشند که به دو صرت براق (میرور ) و خشدار ( بِراش) عرضه می گردند.

گاهاً نیز می توان بخشی از متن و یا تصویر را بر روی صفحه ی رو حک لیزری نمود.

اصولاً بزرگترین سایز سفارش معمول و عرف برای تابلو پلکسی دیواری نباید طولی بزرگتر از ۱۸۰ سانتی متر باشد، در غیر این صورت کار می بایست از ۲ قسمت مجزا تشکیل شود.

تابلو راهنمای دیواری دکوراتیو و تبلیغاتی

جان بخشی به فضا و دکوراسیون های داخل توسط ادوات دکوراتیو ، از قبیل تابلو های دکوراتیو پلکسی یکی دیگر از محصولات گروه ما می باشد .

اگر خواهان رساندن مفهوم و منظور خود در قالب یک عکس با رزولوشن بالا و شفافیت و تاثیر گذاری بیش از پیش هستید، تابلو های دکوراتیو پلکسی گلاس بهترین گزینه جهت رفع نیاز و خواسته ی شما می باشد.

طرح ارسالی مشتری می تواند به دو صورت چاپ دیجیتال مستقیم و یا چاپ وینیل و مونتاژ آن بر روی ورق پلکسی اجرا شود. نهایتاً تابلو دکوراتیو پلکسی توسط فیکسچر های موجود بر روی محل مورد نظر نصب می گردد.

*ابعاد سفارش نباید بیشتر از ابعاد یک ورق کامل پلکسی باشد ( ۱۸۳×۱۲۲ سانت (.

*کیفیت تصویر فایل می بایست از دی پی آی و رزولوشن بسیار بالایی برخوردار باشد.

نمونه هایی از انواع تابلوهای راهنمای دیواری ساخته شده توسط گروه چاپیران را مشاهده می نمایید

https://www.instagram.com/p/BHeCV0QjNXg/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BHejSQdDVNU/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BJKWIbvDFJ5/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BML6S3Rj4SL/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BNJf3cGDG79/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BQIz-Z7j85-/?taken-by=artechsign