logo-mini

حروف برجسته استیل

حروف برجسته استیل

حروف برجسته

نشان و تابلو های سه بعدی در طراحی خارجی و داخلی ساختمان ها و سازه های تجاری مانند مراکز خرید و پاساژ ها ، ساختمان های مسکونی، ادارات و … اهمیت زیادی دارند، این اهمیت در پس زمینه جنبه تبلیغاتی و جذب مشتری نقش بازی می کند. ساخت یک نشان یا تابلوی سه بعدی از استاندارد های زیادی پیروی می کند، اندازه، متریال مورد استفاده همچنین ساختار نور پس زمینه یا نور پردازی نسبت به موقعیت قرار گیری یک نشان ، پیامی که یک نشان به مخاطب ارسال می کند را تثبیت می کند. حروف برجسته از آن دسته نشانه هایی ست که جدا از انجام نقش اصلی در قالب یک راهنما و یا عنصر تبلیغاتی ، با جلوه ای که به فضا می بخشد ، هر بیننده ای را به خود و فضای مربوط به خود جذب می کند .

انطباق با محیط و انعطاف پذیری

بعدی که حروف برجسته پیدا می کنند درکنار ترکیب متریال های مختلف از جمله پلاستیک و فلز ، جلوه های بدیعی ایجاد شده که علاوه بر زیبایی خود این حروف ، زمینه ای که بر روی آن قرار می گیرد را دوچندان جلوه می بخشد . انواع نماها از جمله آجر ، سنگ ، چوب ، کامپوزیت و سایر نماهای ساخته شده با متریال های جدید ، با هر نوع فرمی که دارند ، با انتخاب درست حروف برجسته مناسب ، می توانند انطباق بالای بصری ایجاد کنند . این قابلیت انعطاف پذیری در رنگ و هماهنگی با محیط ، تابلو های حروف برجسته را به یکی از پر طرفدار ترین سری های راهنمای اماکن و عنصر خاصی برای تبلیغات تبدیل کرده است .

استانداردهای اندازه

قطر قلم ( پهنا روی حروف ) نباید کمتر از ۴ سانتی متر باشد.

طرح ارسالی می بایست حتماًدر قالب فایل کورل ، و یا به صورت وکتور باشد.

طول و عرض طرح مورد نظر نبایست بیشتر از سطح مقطع کار( محل نصب ) باشد.

کاربرد های استفاده

از کاربرد های متداول این نوع تابلو ها می توان استفاده در سر درب مغازه ها ، شرکت ها ، نمایشگاه ها ، فضاهای داخلی و بسیاری از مکان ها و محل های تجاری دیگر در قالب عنوان برندها ومجموعه ها ، نمایش اطلاعات ، تبلیغات و طرح های دکوراتیو نام برد.

حروف برجسته استیل

حروف برجسته استیل از متداول ترین انواع حروف برجسته است . این نوع حروف در ضخامت های مختلف قابلیت ساخت دارند ، که این قابلیت ساخت ارتباط مستقیمی با قطر قلم حروف دارند . هرچه قطر قلم حروف بیشتر شود ، این قابلیت در ساخت حروف برجسته استیل بیشتر خواهد شد . حروف برجسته استیل عمدتا در ۴ رنگ متداول نقره ای ، طلایی ، برنزی و دودی ساخته می شود . و با خاصیت پراکنش نوری که دارد ، جلوه های ویژه ای را در دو نوع خشدار و براق خود برای مخاطب ایجاد می کند . انتخاب صحیح زمینه برای این حروف کمک شایانی در نمایش پتانسیل بصری این حروف خواهد شد . همین طور ترکیب این حروف با نور به خصوص در حالت بک لایت ، ترکیبات بسیار زیبایی را از بازی نور حاصل می شود .

نمونه هایی از حروف برجسته فرانت لایت را در زیر مشاهده می نمایید .