logo-mini

برش لیزری فلزات

تاریخچه برش لیزری

تا قبل از سال های ۱۹۱۶ ، کسی از آینده ی جهان و پیشرفت صنعت با اکتشاف برش لیزری مطلع نبود. با طرح اولین مبانی نظری توسط آلبرت انیشتین در سال ۱۹۱۶ میلادی اولین جرقه ها در کاربرد از یون های برانگیخته مواد برای تولید نور لیزر زده شد. بعدها پس از نظریه های فراوان و آزمایش های پی در پی و مقالات متعدد، توسط دانشمندان گوناگون ، نخستین لیزر گازی جهان را فیزیکدان ایرانی علی جوان در سال ۱۹۶۱ با بهره گیری از گازهای هلیوم و نئون ابداع نمود.

وامروز بسیار مسروریم و مفتخر به اینکه این افتخار نصیبمان شده تا با استفاده از تکنولوژی لیزر که توسط یک نابغه ایرانی ابداع گردیده ،خدمت گذار هموطنان ایرانی خود در زمینه خدمات برش لیزری و حکاکی و مارکتینگ لیزری باشیم .

امروزه در میان انواع لیزرهای صنعتی گازی . لیزر CO2 . بیشترین کاربرد را داشته ، وگروه صنعتی چاپیران لیزر نیز مجهز به این نوع از دستگاه ها می باشد.

برش لیزری فلزات برای فلزاتی هم چون استیل ، آهن و گالوانیزه و … باشیم.

سطح برش حاصل از این نوع برش برای جسم مورد نظر بسیار تمیز و عاری از پلیسه و سوختگی های عمیق می باشد. در مقایسه با روش های قدیمی و سنتی برش آلیاژها ، این نوع از برش به مراتب از دقت ، سرعت و کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است .

گروه صنعتی چاپیران لیزر با بهره گیری از دستگاه برش لیزری صنعتی به ابعاد ۲۵۰×۱۲۵ cm آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

نمونه هایی از برش لیزری فلزات را مشاهده می نمایید

https://www.instagram.com/p/BQ517hHgIG-/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BMD874yj7aN/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BJp_PmNDgEW/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BO1FM-7jEcQ/?taken-by=artechsign

https://www.instagram.com/p/BOwGZPtjM3L/?taken-by=artechsign