logo-mini

ادوات راهنما در مجموعه تجاری

در یک مجموعه تجاری ، تجهیز کامل ادوات راهنما توسط گروه چاپیران لیزر بر اساس جدیدترین متد ها در مجموعه ها ی مطرح دنیا و با بهره گیری از تکنولوژی به همراه هنر صورت می گیرد . در این زمینه ، کارکرد مجموعه تجاری به دو دسته ی تجاری و پارکینگ تقسیم می گردد . انواع تابلو های دیواری ، استند های راهنما ، تابلو های آویز سقفی و لایت باکس ها می توانند در بخش تجاری جا گیرند و تابلو های ترافیکی هم چون سرعت مجاز ، ارتفاع مجاز ، راهنمای اماکن پارکینگ ، جهت نمای رمپ ها و از این قبیل ، در دسته بندی پارکینگ قرار می گیرند .
در مرحله آغازین ، نیرو ها ی کارشناس ما در آن مجموعه تجاری ، حاضر شده و محیط و عوامل و پتانسیل ها ی آن را مورد بررسی قرار می دهند . سپس مکان های مورد نیاز برای قرار گیری آیتم های راهنما مشخص شده و امکان سنجی می شود .
در مرحله ی بعدی ، طرح ها در قالب تصاویر ۳ بعدی به همراه متریال های مناسب به مجموعه مذکور ارائه می شود . کارفرما و عوامل مربوطه طرح مورد بررسی قرار داده و نهایتا آن را تایید نموده و پس از بسته شدن قرارداد ، پروسه ی ساخت شروع می شود. بعد از اتمام ساخت ، پس از هماهنگی های لازم ، تیم نصب ما تابلوها را به محل نصب منتقل کرده و عملیات نصب صورت می پذیرد .
چاپیران لیزر بعد از انمام فعالیت خود نیز آماده ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد . از مجموعه های مطرح در رزومه چاپیران می توان به پالادیوم ، پیرامید سنتر ،اسکای سنتر ،  روشا و پریس سنتر اشاره کرد .
برای آشنایی با سایر پروژه های تجاری ما ، می توانید از بخش پروژه ها در سایت دیدن فرمایید .