logo-mini

ادوات راهنما در مجموعه اداری

شرکت ها و مجتمع های اداری با توجه به مقیاس مجموعه ی خود نیازمند تابلو های راهنما برای آسان تر کردن دسترسی هستند . لوگو و عنوان شرکت ، تبلیغات ، عنوان فضاها ، شماره اتاق ها ، شماره واحد ها ، تابلو های راهنمای مرجع و … می توانند در سیستم راهنمای یک اداره قرار بگیرند . همین طور تابلو هایی هم چون لایت باکس ها می توانند گزینه های مناسبی برای تبلیغات در این قبیل از مجموعه ها باشند . این تبلیغات می تواند در قالب محصولات و یا فعالیت های آن مجموعه باشد . علاوه بر این ، انتخاب متریال و رنگ مناسب برای مسیر یاب های یک مجموعه ی اداری به منظور حفظ هویت اداری مجموعه و در کنار آن ایجاد جذابیت در محیط از اهمیت بالایی بر خوردار است . ادوات راهنما و گرافیکی می تواند ثابت و یا متغیر به منظور برگزاری مراسمات ویژه در نظر گرفته شود . پیش بینی این متغیرات در یک مجموعه اداری از مسائل حائز اهمیت می باشد .
هم چون دیگر مجموعه ها ، کارشناسان ما بعد از بررسی موقعیت و عوامل محیطی ، طرح های سه بعدی و جانمایی های لازم را در اختیار مجموعه قرار داده و بعد از تاییدیه ی عوامل مجموعه ، ساخت انجام می شود .
گروه چاپیران لیزر بعد از اتمام فعالیت خود نیز ، آماده ی ارائه ی خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد .
از مجموعه های اداری مطرح در رزومه ی چاپیران می توان به شرکت دانش بنیان ، ضحی کیش ، سازمان انرژی اتمی ، استودیو فرحو و مجموعه ی برکت اشاره کرد .
برای آشنایی با سایر پروژه های مربوطه ، می توانید از بخش پروژه ها در سایت دیدن فرمایید .