logo-mini
چاپگرهای نقاشی

چاپ متن با رولر های چاپگر نقاشی

این مطلب را با دوستان به اشتراک بگذارید


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chapiranlaser/public_html/wp-content/themes/toranj/framework/functions-assets.php on line 333

چاپ متن با رولر های چاپگر نقاشی

چاپگر هابی نقاشی

با رولر های چاپگر می توانید بدون انجام اقدامات سخت هر عکس، الگو و یا متنی را که می خواهید به راحتی بر روی دیوار ها چاپ کنید. این چاپگرها را دانشجوی طراحی صنعتی، benjamin loinger از دانشگاه fh  joanneum university of applied science در کشور استرالیا، طراحی کرده است. این دانشجو با اختراع رولر چاپگر برنده جایزه ی  iF student design شد. این رولر ها دارای دسته ای بلند هستند که کار چاپ را بسیار راحت کرده است. مکانیزم این رولر ها مانند پرینتر های معمولی مورد استفاده در خانه ها، می باشد با این تفاوت که این دستگاه در پس زمینه های رنگی، رنگ سفید را هم چاپ می کند.

چاپگرهای نقاشی

در دو جهت سر این چاپگرها دو سنسور وجود دارد که می توانند پس زمینه را تشخیص دهند و حرکت چاپگر را کنترل کنند هم چنین این سنسور ها قسمت هایی را که هنوز بر روی آن ها چاپ انجام نشده، را می توانند تشخیص بدهند. کاربر می تواند از فضای تعبیه شده بر روی چاپگر، عکس، متن و یا الگو دلخواه خود را به چاپگر معرفی کند و بعد از جانمایی صحیح آن بر روی دیوار، دستگاه را فعال کند.

چاپگرهای نقاشی

چاپگرهای نقاشی

چاپگرهای نقاشی

چاپگرهای نقاشی

چاپگرهای نقاشی

برگرفته از http://www.architects.ir


امکان ارسال نظر موجود نیست