نام شرکت

گروه صنعتی چاپیران لیزر

نام تجاری ( برند)

آرتک ساین

مجوزها

  • وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره: ۳۶۲۲۰/۸۹/۱۳۴
  • سازمان انرژی اتمی به شماره: ۶۸۵/۱۸۵۶۳- د
  • اتحادیه اصناف به شماره: ۱۸۲۳ (اتحادیه کلیشه و لیتوگرافی)

گروه صنعتی چاپـــیران لیزر (Artech Sign)

گروه صنعتی چاپیران لیزر در سال 1356 با ارائه خدمات چاپ و سپس ساخت تابلوهای تبلیغاتی پا به عرصه صنعت و تبلیغات گذاشت .

ده سال بعد از شروع فعالیت توانست با ارائه بالاترین و به روزترین متدهای تبلیغاتی در سریع ترین زمان ممکن ، مشتریان بسیاری را در کشور جذب نماید.
با ورود دانشهای روز توسط مهندسین گروه تحولی عظیم در این گروه پدیدار گشت که همزمان با این پیشرفت ها و فعالیت در سطح کل کشور با نام تجاری “Artechsign” به یکی از قطبهای تابلوسازی تبدیل شد.
در سال 1394 با هدف تولید انواع حروف برجسته مدرن و منحصر به فرد برای سلایق خاص ،کارخانه تابلوسازی خود را به دستگاههای تمام اتوماتیک تولید حروف مجهز نمود و با تکیه بردانش روز و کادر فنی مجرب توانست برای اولین بار در ایران تابلو های راهنما ، مسیر یاب  و انواع حروف برجسته ای را تولید نماید که ایران را جزء کشورهای پیشرو در طراحی و تولید انواع تابلو های راهنما و تبلیغاتی قرار داده است.
گروه صنعتی چاپیران لیزر تا به حال با مجموعه های بزرگی از قبیل بانک ها، مراکز اداری، تجـــاری و ارگانها همکاری و قراردادهایی را به ثبت رسانده که تمامی قراردادها در رزومه شرکت موجود می باشد و تــصاویر پروژه دراختیار تمامی مشـتریان و مراکز بازرسـی و سنجشی در کشـــــور قرار داده شده است تا بتوانــــیم اعتماد شما مشـــــتریان عــــــزیز را جلب نماییم